Bóle kręgosłupa po wyginaniu się do tyłu

Prosze o odpowiedz mam problem z kregoslupem-kregoslup boli mnie od okolo3 miesiecy ale tylko gdy lekko wyginam sie do tylu bardziej z prawej strony a takze tylko przy pochyleniu sie do przodu glowa na wysokosci bioder gdy biore wdech odczuwam bol jakby tez prawa strona prawym zebrem i prawej lopatce wiec nie wiem czy to cos z watroba czy cos innego czy tez bol moze promieniowac z plecow pod zebro na wdechu-czy moze to oznaczac cos powazniejszego gdyz tygodniowy odpoczynek od pracy nie pomaga?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do lekarza oraz wykonać podstawowe badania obrazowe kręgosłupa.