Ból kręgosłupa w odcinku lędźwiowym przy wyginaniu tułowiem

witam,mam 32 lata od ponad 3 tygodni boli mnie kregoslup w odcinku ledzwiowym bardziej z prawej strony tylko przy wyginaniu do tylu boli a nie ma bolu przy sklonach czy to oznacza ze mam przepukline kregoslupa jak dlugo moze bolec kregoslup czy jak boli tyle czasu przy wyginaniu tulowia do tylu znaczy tylko cos powaznego-moja praca obciaza kregoslup ale problem w tym ze bol nie przechodzi po odpoczynku nawet po kilku dniach a nawet gdy staram sie pracowac tak by go nie obciazac.

W podobnych sytuacjach najpierw należy podjac się diagnozy. Ból jest często sygnałem alarmowym. Warto udać się do lekarza i poprosić o skierowanie na badania kręgosłupa. Zależnie od wyników zostanie Pani pokierowana dalej na leczenie.
Jeśli badania nie wykażą zmian chorobowych, będzie to oznaczało psychologiczne podłoże trudności i odczuwanego bólu, a wówczas pomocy należy szukać u lekarza psychiatry i psychologa.

Witam Panią
Najlepiej byłoby skontaktować się z rehabilitantem lub fizjoterapeutą aby ustalić przyczynę bólu, chociaż powodów może być bardzo dużo od nadmiernego stresu po problemy np z dyskiem. Czasami kręgosłup boli nas bo jest nam za ciężko "dźwigać" to co nam życie przynosi.
Życzę zdrowia
Anna Suligowska