Co mogą oznaczać takie objawy u 45-latki?

Witam. Jestem po alloplastyce biodra. Zabieg był tydzień temu. Wszystko szło ok. W domu coś mi przeskoczyło w połowie uda i część uda mi zdrętwiała. Byłam u ortopedy po USG stwierdził że to prawdopodobnie zrosty. Jednak nie mogę rehabilitować nogi. Przy małym zgięciu dstaję mocne skurcze od uda do kostki. A chodząc mam brak czucia w stawie biodrowym z uczuciem nacisku. Czy wiadomo czego to objaw? Na USG wyszło wszystko ok.

Dzień dobry.

Brak informacji czy w trakcie badania lekarz ortopeda wykonał badanie fizykalne stawu po alloplastyce?.

Warto wykonać badanie obrazowe rtg ale to już decyzja po dokładnym badaniu fizykalnym.

Jeśli opisany stan nadal będzie taki sam jak Pani opisuje proszę poprosić innego ortopedę o drugą opinię dotyczącą opisanych objawów.

Pozdrawiam