Co mogę zastosować na taką wiotką skórę przy ustach?

Wiotka skóra na policzkach, "fałdy" i opadanie skóry przy ustach. 38 lat co mogę na to zastosować?

Dzień dobry,

osobiście polecam serię zabiegów mezoterapii igłowej lub mikroigłowej (minimum 3 zabiegi, a następnie zabiegi przypominające), aby dokonać intensywnej rewitalizacji skóry. Oczywiście decyzję powinien podjąć kosmetolog lub lekarz medycyny estetycznej, wykluczając przeciwwskazania i przeprowadzając pierw wywiad z Panią. Jednocześnie warto postawić na regularną (2x dziennie) pielęgnację w warunkach domowych na bazie peptydów lub retinolu, ale produkty również powinny być dobrane indywidualnie do Pani potrzeb.

Pozdrawiam,

dr Ewa Szmaj