Co może oznaczać gulka na tylnej ścianie języka?

Witam wyrosla mi jakas dziwna kulka na tylnej stronie jezyka nie boli wyglada jak główka od zapalki bylam z tym u lekarza rodzinnego powiedzial ze to moze byc od ciemnej plomby którą mam juz trzy lata gdzie moge sie z tym udac zeby uzyskac odpowiednią porade troche nie chce mi sie wierzyc ze to od tego

Dobrze ,że nie wierzysz. To pewnie zwykła nieszkodliwa cystka śluzowa, która pojawia się i znika. To z reguły gruczołek śluzowy w którym nie ma przejściowo drożności ujścia i śluz się w niej zbiera i przybiera wygląd żółtawej piłeczki. Spoko.