Co na odparzenia na klatce piersiowej?

Witam mam straszne odparzenia po piersiami odkładam sie wszystkim cudokrem nie pomaga mąka ziemniaczana, rivanol tez nie strasznie cieżko to zagoić prosze o pomoc jak sobie pomuc pozdrawiam lukasz

Lek. Marta Gryszkiewicz

Alantan puder i częsta toaleta miejsc odparzających się. Żadne kremy i kosmetyki nie przyniosą efektu, jeśli nie będzie Pan mył tych miejsc mydłem i wycierał do sucha.