Co oznacza jeśli MID?

co oznacza jeśli MID% wynosi 12.4 a powinno byc 3-9, MCH ma 33 a powinno byc 27-31, MPV ma 11.5 a granica to 6-11 i opadanie krwinek OB ma 52 (mm po 1h) a granica to 3-15.
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wyniki mogą sugerować stan zapalny. Wyniki morfologii nie maja większego znaczenia jeżeli pozostałe parametry są w normie.