Co oznacza niespecyficzne pasmo płynowo-obrzękowe?

Witam czy taki opis może oznaczać guza?? Czy operacja jest konieczna? Czy można to wyleczyć w inny sposób? niespecyficzne pasmo plynowo-obrzekowe grubosci 12mm polozone przedkrzyzowo,rozciagajace sie na przedniej powierzchni odcinka krzyzowo-guzicznego od poz.s2/s3 ku dolowi.

Lek. Michał Lenard

Wynik musi być oceniony przez lekarza zlecającego badanie, z uwzględnieniem Pani stanu klinicznego i pozostałych badań. Pozdrawiam!