Co oznacza oszołomienie przy POCHP?

Witam. Mam 68lat,od około 10 lat jestem pod opieką pulmonologów - POCHP, ROZEDMA PŁUC. Od pewnego czasu doszły mi bardzo dziwne objawy w obrębie mózgu. Mam uczucie oszołomienia oraz dzwięki przypominające odgłos cykających świerszczy. Sprawia to ważenie dzwięku przestrzennego. Odruchowo szukam tych ''świerszczy'' po pokoju. Jest to bardzo uciążliwe. Proszę o pomoc - poradę. Dziękuję

Lek. Paweł Szadkowski

Warto udać się do neurologa w celu wykonania konkretnych badań. Oczywiście należy mu wspomnieć o POChP i stosowanym leczeniu, ale podane objawy mogą być zupełnie niezależne do istniejącej już choroby.