Co oznacza podwyższony poziom prolaktyny u 24-latka?

Witam. Mam pewien problem, mianowicie jest to podwyższona prolaktyna. Przy teście w laboratorium wynik to niecałe 16ng/ml. Zacząłem pić jedno z ziół po którym libido mi się bardzo poprawiło, aż byłem w szoku, że w końcu czuję się normalnie. Wziąłem 1/2 tabletki Cabaser (kabergolina) czyli 0.5 mg , automatycznie po paru godzinach spadło mi tak libido, że czuję się dużo gorzej. Dlaczego czuję się tak, jeśli kabergolina zmniejsza prolaktynę, a ja po niej czuję się dużo gorzej? tzn brak libido, praktycznie spadek zainteresowania seksem... CO SIĘ DZIEJE

Lek. Michał Lenard

Sugeruję zgłosić się z problemem do swojego lekarza prowadzącego, być może potrzebna będzie modyfikacja leczenia. Pozdrawiam!