Co oznacza powiększenie żuchwy?

Dzień dobry, niedawno zauważyłem że żuchwa z jednej strony jest większa przez co mam niesymetryczną twarz, nie jest to mocno widoczne ale ja to widzę. Również poszperałem w starych zdjęciach czy również to mam i wywnioskowałem że przynajmniej przez 2 lata ta twarz nie do końca jest symetryczna. Co z takim czymś można zrobić? Pozdrawiam

Dzień dobry, problem przerostu mięśni żwaczy można leczyć podając toksynę botulinową. Zalecana jest zatem konsultacja u lekarza medycyny estetycznej / stomatologa. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.