Nieświadome zaciskanie zębów w nocy

witam .od jakiegos czasu nieswiadomie zaciskam zeby .dzieje sie tak zwlaszcza w nocy .po czym za chwilke mam straszny bol szczeki az do kosci policzkowych i niepomagaja juz nawet tabletki .jak moge to zwalczyc a moze jakies zapalenie to jest ze juz nic nie pomaga

Proszę się udać do stomatologa, który po zbadaniu okresli plan leczenia. Proponuję wykonać u dentysty szynę relaksacyjną, którą będzie Pani zakładała do snu.