Co oznacza ten biały skrzep po ekstrakcji zęba?

witam. W srode o godzinie 16 usunięto mi górną ósemkę, dzisiaj t.j w piatek o 8 wypadl mi skrzep, byl koloru białego, czy mam podstawy do niepokoju?

Proszę miejsce ekstrakcji zęba, najlepiej przy użyciu lusterka stomatologicznego. Jeżeli nie ma śladu skrzepu, rośnie ryzyko rozwinięcia zespołu suchego zębodołu - w takim przypadku konieczna jest konsultacja z dentystą.