Opuchnięcia po ekstrakcji zęba

witam mam pytanie jestem 1,5 miesiąca po ekstrakcji zęba 4 i 5 dolnej z prawej strony powstala mi opuchlizna ktora sie utrzymuje do tej pory jest malo widoczna ale czuć ją na podbródku zdjęcie panoramiczne nic nie pokazuje opucz zębodołów po ekstrakcji które sie wypełniają od wewnętrznej strony dziąsła czuć twarde wypuklenie :( prosze mi powiedziec co to może byc bo sie martwie,,,,,

Najlepiej udać się na kontrolę do gabinetu stomatologicznego, gdzie przyjmuje lekarz dentysta - chirurg stomatologiczny. Być może jest to tylko część kości, którą można skorygować. Najlepiej dodatkowo zabrać zdjęcia tej okolicy ( wykonane przed zabiegiem usunięcia zębów ).