Co oznacza wgłębienie w dłoni po zastosowaniu blokady?

Witam.1.5 miesiąca temu miałam wykonaną blokadę w nadgarstek(choroba de quarwaina).USG kontrolne wykazało nieznacznie pogrubiałą do max 2mm hypoechogeniczną pochewkę ścięgna prostownika promieniowego(dlugo i krótki)nadgarstka oraz ścięgna mięśni odwodziciela dlugiego i prostownika krótkiego kciuka na wysokości tabakierki dyskretnie niejednorodne o zachowanej ciągłości -cechy przewlekłej tendinozy przeciazeniowej(zamiany dyskretne).Reszta bez cech aktywnego zapalenia i obrzęku.Niepokoi mnie fakt pojawienia się zagłębienia w skórze w miejscu iniekcji leku.Czy to normalne?Ręka nadal boli przy ruchach w nadgarstku i promieniuje na przedramienia.Jakie dalsze leczenie?Dziękuję serdecznie i wesołych świąt życzę wszystkim lekarzom udzielającym nam bezinteresownej pomocy.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna ponowna wizyta u ortopedy /lekarza wykonującego wstrzykniecie. po badaniu i łącznej ocenie z usg będzie można zalecić. dalsze postępowanie