Co oznacza wynik badania TSH i zmęczenie?

Witam mam pytanie odnośnie wyników badań Tsh 3 gen wynik 0,428 ulU/ml norma to 0,27 - 4,20. Wynik FT4 1,42 norma 0,93-1,70 proszę o pomoc bo towarzysza mi objawy nadczynnosci wzmożone pocenie, drżenie rak,przyspieszone tętno, niepokój, szybkie zmęczenie, cera tłusta, nie lubię dusznych pomieszczeń, natomiast jak ważyłam kiedyś 50 kg teraz waga poszła w górę do 65 kg w przeciągu 7 lat jestem ciagle zmęczona zasypiam szybko i mam kłopot rano wstać chyba ze śpię 10 godzin wtedy jest Ok. Proszę o pomoc

Lek. Paweł Szadkowski

Wyniki hormonów tarczycy są w normie. Czy diagnozowała się Pani kardiologicznie? Objawy mogą być też wynikiem zaburzeń hormonalnych ze strony kory nadnerczy.