Co oznacza wynik Holtera u 9-latka?

Witam Proszę o interpretacje wyniku Holtera 9 letniego chłopca.Zasłabł na treningu piłkarskim Czas rejestracji 24h,5 min,niediagnostyczne 3,42% zapisu.Rytm zatokowy o częstotliwości 75-150/min,średni 97/min.W dniu sredni rytm 91-108/min,w nocy średni rytm 84-89/min.Zarejestrowano pojedyńcze pobudzenia dodatkowe nadkomorowe,bez arytmii komorowej.Obecne wysokie odejscie pkt-u J.bez częstoskurczu.Bez zaburzeń przewodzenia.Bez pauz RR>2sek. lat 40,ojciec. Dziękuję

witam wynik należy odnieść do stanu klinicznego dlatego należy omówić wynik z lekarzem prowadzącym