CO oznacza wynik markera s100?

Wynik badania markera s100 wynosi 0,11 ug/l po dwóch miesiącach 0,12 ug/l u 13 latka. Badanie wykonano po wizycie u lek. dermatologa, który właściwie wykluczył czerniaka. Co o tym sądzić ? Gorąco pozdrawiam. Panie doktorze dziękuje bardzo za odpowiedź. Choroby jako takiej nie stwierdzono pytanie co może oznaczać ww. wynik markera ?

Lek. Tomasz Budlewski

a jaka jest norma danego badania? to że różni się o 0,01 raczej nie ma znacznia. bardziej ma czy jest w normie czy podwyzszony. jezli podwyzszony to konieczna ponowna ocena przez lekarza dermatologa skory oraz błon śluzowych i ustalenie dalszej obserwacji.