Jak interpretować wynik badania patomorfologicznego i czy jest powód do obaw?

Dzień dobry odebralem badanie patomorfologiczne. Prosze o odczytanie wyniku o to one Pelne rozpoznanie patomorfologiczne A,b-c- Naevus melanocyticus fusocellulatis (Reed) cutis. Immunohistochemicznie: S100 ( ), Melan A( ), HMB45 , MIB1<5% Margines incisionis chirurgicae visibiles.Czy jest sie czego obawiac.

Znamię Reed jest odmianą znamienia Spitz, to znamię barwnikowe wrzecionowatokomórkowe, dawniej nazywane też czerniakiem młodzieńczym, histologicznie może przypominać nieco czerniaka. Znamię Reed jest zmianą łagodną.