Co oznacza Naevus melanocyticus fusocellulatis?

Dzień dobry odebralem badanie patomorfologiczne. Prosze o odczytanie wyniku o to one Pelne rozpoznanie patomorfologiczne A,b-c- Naevus melanocyticus fusocellulatis (Reed) cutis. Immunohistochemicznie: S100( ), Melan A( ), HMB45 , MIB1<5% Margines incisionis chirurgicae visibiles.Czy jest sie czego obawiac.

Lek. Tomasz Budlewski

Znamię barwnikowe wrzecionokomórkowe, konieczna wizyta u lekarza prowadzącego leczenie i ocena doszczetnosci usunięcia