Co oznacza wynik po wycięciu raka podstawnokomórkowego skóry?

Poproszę o przetłumaczenie Rak podstawnokomórkowy skóry. Wycięcie zmiany doszczętne. Marginesy operacyjne boczne - po 0,1 cm, w dnie zmiany 0,4 cm. Stopień zaawansowania procesu nowotworowego pT1. ROZPOZNANIE MIKROSKOPOWE Brodawkowata zmiana śr. 0,3 cm najwęższy margines 0,1 cm OPIS MAKROSKOPOWY

Najważniejszym pytaniem jest ocena radykalności wycięcia i potwierdza ona prawidłowe wycięcie. Proszę pozostać w obserwacji u swojego lekarza leczącego.