Co oznaczają te krostki na pośladkach?

Dzień dobry, Mam 23 lata, od jakiegoś roku zaczęłam zauważać krostki na swoich pośladkach- nie wiem, czy były one wcześniej, nie zwracałam za bardzo na to uwagi. Nie są to pojedyncze wypryski lecz większa powierzchnia pokryta pryszczykami. Krostki to głównie czerwone plamki, bez tzw. białych głowek jak typowy pryszcz. Początkowo byłam pewna , ze to przez maszynkę do golenia, ponieważ depiluję te miejsca. Jednak od tego czasu stosuję kremy do depilacji a problem ciągle jest. Krostki pojawiają się bliżej szpary pośladkowej- nie na całych pośladkach (w majtkach figach ich nie widać, są zasłonięte). -Próbowałam kremów ktore miałam do twarzy na trądzik, toników z lekkimi kwasami, maści cynkowej. -Oczywiście dbam o higienę codziennie, bieliznę noszę głównie bawełnianą. -Staram się spać bez bielizny lub w bardzo luźnych spodenkach. Nie ukrywam, że wstydzę się przed facetem tego problemu. Dodam, że mam problemy z niedoczynnością tarczycy, pcos oraz insulinooporność.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych .Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl