Co robić z tym bólem podczas gryzienia?

Witam, 10 dni temu miałem ząb leczony zachowawczo (prawa dolna szóstka) przez następne parę dni nic nie dolegało lecz 2 dni temu zaznałem lekkiego bólu przy mocniejszym gryzieniu, jak gryzę lekko to nic nie boli, minimalny dyskomfort jak wlewam zimna wodę do zęba oraz przy nitkowaniu zęba czuję taki lekki ból jak by jakaś igła byla wbijana w nerw

Po leczeniu endodontycznym mogą pojawiać się przejściowe dolegliwości bólowe. Jeżeli leczenie było przeprowadzone pod mikroskopem w koferdamie i na jednej wizycie oraz wszystko sprawdzona na RTG to nie ma powodów do obaw.