Co stosować, by złagodzić swędzenie?

Witam, aktualnie przebywam za granica mam problem z tradzikiem różowatym. Aktualnie jestem po leczeniu jednak problem powraca na twarzy i sporadycznie na ciele. Co stosowac by zlagodzic swedzenie(maski czy cos by pozbyc sie naskurka a nie wysuszyc cery) dodam ze stosuje juz dexeryl pod prysznic i krem do ciala, jednak kielka razy a dzien. Niestety wizyta u specjalisty po nowym roku, a to troche czasu.

Dzień dobry
Skóra wrażliwa to znak czasów, w jakich żyjemy: wpływu czynników cywilizacyjnych, zanieczyszczenia środowiska. Skóra wrażliwa reaguje na te bodźce natychmiast - pojawia się zaczerwienienie, uczucie pieczenia, ściągnięcia.
Po pierwsze potrzebuje Pani diagnozy oraz dobrania odpowiednich preparatów pielęgnacyjnych. Polecam Pani swój artykuł na blogu poświęcony skórze wrażliwej: https://gabinetzdrowiaiurody.blogspot.com/2016/09/z-serii-kosmetolog-radzi-problem-z.html

pozdrawiam serdecznie
IJ