Co stosować na zapalenie krtani, oskrzeli i uszu?

witam. dziś zrana byłam z córką w ośrodku zdrowia lekarka ja zbadala i powiedziała ze ma ostre zapalenie krtani kazała robić inhalacje i odeslala do domu bez żadnego leku mimo silnego duszacego kaszlu. dla mnie było to dziwne pojechałam do innego lekarza prywatnie po zbadaniu stwierdził zapalenie krtani oskrzeli i uszu. niektórzy nie poważnie podchodzą do swojej pracy moje pytanie jest takie czy sądzicie ze na takich lekarzy powinno si składać skargę potem dziwić się ze dzieci lądują w szpitalu.

Nie znam wieku córki. U dzieci postęp choroby może być bardzo szybki. Rano zapalenie krtani, a wieczorem poza krtanią wirus atakuje już ucho i oskrzela. Najczęstsza przyczyna takich infekcji jest wirus. Stosuje się wtedy tylko leki objawowe np inhalacje na zapalenie krtani. Czy należy składać skargę na lekarza? To pani decyzja. Jeśli czuje się pani pokrzywdzona to tak. Wtedy radziłbym porozmawiać z bezpośrednim przełożonym lekarza do którego ma pani pretensje np. kierownika poradni.