Co trzeba robić w przypadku takiego znamienia?

Witam Żona miała wycinane znamiona barwnikowe. Niektóre były dość spore 1x2cm. W opisie histopatologicznym jest "neavus pigmentosus dermalis" i excisio completa. Jednak przy jednym znamieniu opis jest excisio incompleta. Czyli znamię wycięte niecałkowicie. Moje pytanie jest: co się standardowo w takim przypadku robi ? (oczywiście wizyta u lekarza wycinającego-dermatologa) np: czy się tylko obserwuje, lub jednak ponownie wykonuje ciecie z większym marginesem. Żona ma traumę i się boi ..., a ja o nią :).

Szanowny Panie, jest to zmiana łagodna, więc proszę się nie martwić. Można dociąć zmianę