Co zastosować na erekcję?

Mam 70 lat i od wielu lat nie mogę odbyć stosunku,do niedawna pomagały viagra i cjalis. Obecnie nie a pozażyciu w/w i tak nie mam pełnego wzwodu. Co robić a mam jeszcze psychiczne marzenia.

Być może skuteczniejsze byłoby zażywanie cialisu codziennie (w małych dawkach). Powinien jednak zdecydować o tym lekarz seksuolog.
W Łodzi jest Pani Dr A.Robacha, specjalista wojewódzki.
Koszt terapii wynosi jednak ponad 400zł miesięcznie.
Warto nadmienić, że wiek nie jest najważniejszy w medycynie seksualnej, bardzo ważny jest stan zdrowia i podejście do życia.
Pozdrawiam i zachęcam do specjalistycznej konsultacji. Pani Dr Aleksandra Robacha jest doświadczona i sympatyczna.
JW, Poznań, blog seksuologia.com

Witam. Proszę się udać do lekarza seksuologa w celu wykonania pełnej diagnostyki przyczyn problemu z erekcją. Mogą być one uwarunkowane np problemami z krążeniem, zmianami miażdżycowymi naczyń krwionośnych,problemami hormonalnymi i wieloma innymi czynnikami typowymi dla Pana wieku. Odkrycie przyczyn być może umożliwi leczenie poprawiające Pana funkcjonowanie seksualne.Poza w/w wymienionymi lekami lekarz może Panu zaordynować jeszcze inne metody leczenia. Zachęcam do konsultacji ze specjalistą i osobistej wizyty w gabinecie lekarskim.