Co znaczy ta zmiana głosu u synka po zabiegu?

Witam Moj syn,lat 3.5 mial wycinane 3 migdał i podcinane 2 boczne. Dokładnie 25 września 2019 r.,po zabiegu nic dziecku nie dolega prócz drastycznej zmiany głosu. Głos ma bardzo dziecinny. Jak po wdychaniu helu. Lekarz mnie uspokaja, ale robi to tak olewająco ,że zastanawiam się czy czegoś nie zrobił tak jak powinien. Pytałam się czy to może być jeden z jakis skutków ubocznych, ale mówi że jestem przewrazliwiona. To jest chłopiec i jeśli coś spiep... w trakcie zabiegu to chce wiedzieć gdzoe moge się udać o pomoc. Bo głos ma nie do poznania.

Trudno mi oceniać głos, którego nie słyszę. Proponuję iść do pediatry który opiekuje się dzieckiem w POZ aby to ocenił. Nie powinno dojść do zmiany głosu po operacji, ale 3,5latek może mieć głos "dziecinny", to naturalne.