Codzienne niespokojne zachowanie u 10-miesięcznego dziecka

Witam. Mój syn 9,5mies codziennie rano w godzinach około 5:50 - 6:50 od około tyg zaczyna się wiercić płakać, prężyć nogi. nie da sie go uspokoić. trzeba go obudzić po czym jest marudny. (dostawał espumisan bo pomyślałam, że to wzdęcia z którymi miał wcześniej problem, ale nie pomaga)pare razy w ciagu zazgrzytał zębami ale w ciągu dnia. i od około miesiąca, półtorej nie przybiera na wadze. czy moga to być pasożyty? nie chcę wyjść na przewrażliwioną dlatego jeszcze nie byłam u pediatry

Lek. Tomasz Budlewski

zawsze lepiej udać się do lekarza. lekarz po badaniu będzie mogł cos więcej powiedzieć. proponuję udac się do lekarza pediatry.