Czerwony ślad na penisie po leczeniu grzybicy

Witam! W skrócie, po kuracji grzybicy penisa pozostał lekki czerwony ślad. Co to może być? (kuracja była prowadzona Travocortem 2x dziennie, Borasolem 3x dziennie i IDRAVITAE Active 1x dziennie (między Travocortami)) To wciąż drozdzyca, czy może raczej poprostu blizna/znamię?

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

przez internet nie jestem w stanie odpowiedzieć Panu na pytanie. Konieczna jest wizyta u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Ciężko stwierdzić bez badania. Proszę udać się ponownie do lekarza dermatologa.

MichaĹ Kurek

Szanowny Panie!

Bez możliwości badania ciężko o komentarz. Polecam powtórny kontakt z lekarzem prowadzącym leczenie.

z poważaniem
Michał Kurek