Czerwone plamy na penisie i grzybica

3 miesiące temu na moim penisie pojawiły się czerwone plamy. Lekarz zdiagnozował grzybicę i przepisał Itrax, kwas borny i pimafucin. Ginekolog dziewczyny stwierdził u niej stan zapalny, ale bez grzybicy i dał w razie czego mycosyst 200 na 7 dni. Plamy schodziły, ale po przerwaniu kuracji wróciły. Znów dostałem Itrax, Protopic i Clatra i po 1.5 tygodnia poprawa jest wyraźna, natomiast penis wciąż jest zaczerwieniony, spuchnięty i suchy. Co robić? Odchodzę już od zmysłów,

Po pierwsze - dokończyć obecną kurację. Jeśli pomoże, dobrze, jeśli nie, nie zaczynać następnej, lecz odczekać ok 10 dni. Następnie zrobić badania, na grzyby, na bakterie, na rzęsistki. Potem działać zgodnie z wynikami badań.