Czerwony swędzący rumień po przebywaniu na słońcu

Witam. Nie opalam sie bo nie lubie unikam slonca jesli moge uciekam do cienia. ale niestety tego roku wystarczylo kilka godzin na miescie. Pojawil sie silny krwisto czerwony rumien swedzoncy pieczacy i bolacy lekarz dal mi sterydy i clotrimazol no i pogorszylo sie dramatycznie teraz bol jest makabryczny. Zaczelam stosowac krem z filtrem 30 ale juz za pozno, poce sie wiec ciezkomi ubierac dlugie rekawy. preparaty antyhistam nie pomagaja. Jak moge sobie pomoc czym smarowac? z gory dziekuje pozdr

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli zastosowane leczenie nie przyniosło zadowalającego efektu to konieczna jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.