Częste masturbacje a problemy z seksem

Witam, jestem chłopakiem który ma 19 lat . Mam pewien problem, gdy zakładałem prezerwatywę zaraz przed bezpośrednim stosunkiem z moją dziewczyną penis opadał .. Przy pocałunkach, przytulaniu się, czy gdy wejdzie mi na kolana penis doznaje 100 % erekcji. Co robić ? Powiem jeszcze tyle, że często sie masturbowałem od dłuzszego czasu, to będzie kilka dobrych lat, niemal codziennie a zdarzało się po kilka razy dziennie. Czy odwyk od porno przez pewien czas pomoze, aby odbyc normalny stosunek ??

Lek. Tomasz Budlewski

Raczej tak. Proponuje udać się do lekarza urologa bądź seksuologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.