Członek w stanie wzwodu po wytrysku u narzeczonego

Witam. Mam 20 lat i od około roku współżyje z moim narzeczonym. Jest on pierwszym partnerem z którym współżyje. Niestety pojawił się pewnie problem na który ją wcześniej nie zwracalam uwagi. Mianowicie mój partner bardzo szybko dochodzi, co dziwne jednak po wtrysku członek nadal pozostaje w stanie wzwodu. Mój mężczyzna bardzo się tego wstydzi, i boi się iść do lekarza. A mnie osobiście to martwi ponieważ nie mogę czerpać pełnej przyjemności ze zbliżeń. Co zrobić? Bardzo proszę o rade

U młodych mężczyzn dość często po wytrysku utrzymuje się wzwód. Nie ma przeszkód, zeby kontynuować współżycie. Oczywiście z uwzględnieniem zabezpieczenia, jeśli nie decydujecie sie jeszcze na prokreację.
W takiej sytuacji nie spieszyłbym się z leczeniem szybkiego wytrysku.
Przy leczeniu bowiem zawsze jest ryzyko osłabienia wzwodu.
Powinno sie być zadowolonym, że wzwód nie ustępuje zaraz po wytrysku.
Z czasem ten fenomen niestety zanika najczęściej, choć widujemy go u starszych panów.
Pozdrawiam. JW, Poznań.

Dzień dobry!

Z jakiego powodu nie może Pani czerpać pełnej przyjemności ze zbliżeń? Krótki czas trwania stosunku i mała kontrola nad momentem wytrysku jest niejako naturalna dla wielu młodych mężczyzn, rozpoczynających dopiero życie seksualne. Zazwyczaj czas trwania stosunku wydłuża się wraz z wiekiem, rosnącym doświadczeniem i regularnym współżyciem. Jeśli tak się jednak nie dzieje i krótki czas trwania stosunku utrudnia współżycie, warto skonsultować się z seksuologiem w kierunku diagnozy wytrysku przedwczesnego, który można leczyć.
Fakt że po wytrysku utrzymuje się wzwód również można rozumieć dwojako. Zarówno jako trudność, ale raczej jako cechę młodego, silnie pobudzonego mężczyzny. Ta cenna (bardzo pożądana zarówno przez mężczyzn, jak i ich partnerki) umiejętność "bisowania", podejmowania drugiego stosunku bezpośrednio po pierwszym orgazmie, zazwyczaj jest dana młodym mężczyznom i słabnie, mija z wiekiem. Jak długo utrzymuje się wzwód po orgazmie? Czy korzystają Państwo z tego do kontynuowania zbliżenia? Czy partner ma wtedy nadal ochotę na seks? Czy podczas masturbacji w samotności także partner ma trudność z opóźnieniem momentu wytrysku i/ lub po wytrysku nadal utrzymuje się wzwód? Czy łączy się to z niemożnością osiągnięcia pełnej satysfakcji przez partnera?

Pozdrawiam!