Czy antybiotyk nie wpływa na działanie tych leków?

Dzień dobry, Jestem matką karmiącą w trakcie antybiotykoterapii (Duomox). Czy mój syn (7 miesięcy) może przyjmować Ketotifen oraz Fenistil w trakcie mojego leczenia? Czy antybiotyk nie wpływa na działanie tych leków? Czy mogę stosować również u niego przepisaną przez pediatrę maść sterydową w tej sytuacji?

Lek. Tomasz Budlewski

A co dokładnie dzieje się u dziecka ? Jeśli to jest reakcja na antybiotyk u Pani może warto czasowo wstrymac karmienie piersia