Czy ból minie po czyszczeniu zęba pod mikroskopem?

Witam .Opisywalam wcześniej swój problem , ząb był leczony kanałowo pod mikroskopem , leczenie prawidłowe . Ból ciągły. Wrocilam od p dr , otworzyła ząb , wyjęła kanału dystalnego wypełnienie , i mówi ze widzi jakby 4 korzeń , potem ze to taks kieszonka połączona z 3 korzeniem . Wyczyściła ponownie wszytko .Podczas czyszczenia zauważyła pod mikroskopem wysięk , założyła lek który ma działanie przeciwzapalne , przeciwwyskowe , zostawiła nie wypełniony kanał i założyła fleczer . Poszerzyła kanał , wypłukane zostalo Wszystko .Dr mówi ze ból powinien ustać. Od środy ząb daje w kość . Dr powiedziała ze jak nie przejdzie to zdjęcie rentgenowskie . Czy podzisiejszym zabiegu , Wszytjo czyszczone pod mikroskopem , czy ból minie ? Czy powinnam udać sie do innego specjalisty ? Boje sie ze jak teraz zejdzie znieczulenie , ząb dalej bedzue boleć :/

Dzień dobry,
bez analizy zdjęcia trudno postawić diagnozę, dlaczego ząb wciąż Panią boli. Możliwe, że wskazane było by podanie antybiotyku, skoro mimo leczenia wciąż odczuwa Pani dużą bolesność. Leczenie pod mikroskopem zapewnia dużą precyzję działania tak więc ząb powinien przestać boleć po zabiegach które Pani opisuje.
pozdrawiam zdrowo :-)
Grzegorz Gdula