Czy depilacja laserowa mogła spowodować puchniecie nóg rok po zabiegu?

Mam 28 lat od roku bolą mnie nogi, puchną, sniaki utrzymują sie do roku Na całych nogach uwidoczniły się żyły Podczas stania moje nogi są w czerwono sinych plamach a na łydkach widać małe białe plamki Gdy leże z nogami do góry to plamy znikają. Czy tak mogło się stać po depilacji laserowej, którą rok temu miałam robioną? to wszystko zaczeło się dziać miesiąc po zabiegu. Lekarz rodzinny polecił przyjmowanie kapsułek cyclo3fort-nie widzę poprawy.Co to jest do jakiego lekarza iść i jak sobie pomóc?

Dzień dobry - trudno przewidzieć wszystkie skutki zabiegów kosmetologicznych ale jeżeli depilacja była wykonana leaserem do tego przeznaczonym i właściwą energią, nie powinno mieć powyższe związku z opisywanym przez Panią stanem kończyn. Zdecydowanie polecam wizytę u angiologa i wykoanie usg Doppler.

Z poważaniem