Czy dziecko może nie być do nikogo podobne?

dzień dobry! Bardzo proszę o pomoc. Kilka miesięcy temu urodził mi się syn, problem polega na tym że nie widzę jego podobieństwa do mnie prócz nosa, obawiam się że to nie moje dziecko, jednak dziewczyna zapewnia mnie ze to moje dziecko. Moje pytanie brzmi czy dziecko może nie być do nikogo podobne? Nie stać mnie na wykonanie badań DNA

Można doszukiwać się podobieństwa we wczesnych meisiącach życia dziecka, aczkolwiek nie zawsze się to udaje.
Jedynym sposobem aby miał Pan pewność jest wykonanie testu na ojcostwo.