Czy istnieją placówki stomatologiczne nastawione na leczenie osób z dentofobią?

Witam, Proszę o informację czy istnieją placówki stomatologiczne nastawione na leczenie osób z dentofobią.

Witam,
Istnieją. Pacjent z dentofobią powinien zgłosić się na wizytę adapacyjną , gdzie zostanie również oceniony zakres koniecznego leczenia. Leczenie można przeprowadzić w sedacji wziewnej (gaz rozweselający) , lub jeśli to konieczne - w narkozie. W większości przypadków jednak wystarczy rozmowa , odpowiednie podejście lekarza i pacjent zaczyna bez problemu współpracować.
Pozdrawiam,
Łukasz Wojszwiłło

www.dentalcorner.pl