Czy jest szansa, że po drugiej operacji bratanek będzie sprawny?

Syn (10 lat ) mojego brata miał operównego guza mozdzku 10 kwietnia. Guz bym duży. Operacja przeszła pomyślnie. Powoli dochodzi do siebie ma rehabilitację pomału staje na nogi . Miał niedowlady rąk i nie chodził. Zaburzenia mowy. Teraz wszystko wraca do noalbosci zaczyna mówić, stawia pierwsze kroki. Natomiast zrobiono mu rezonans kontrolny 13 czerwca okazało się ze guz odrasta ma już 3cm. I będzie kolejna operacja. jaka jest szansa ze po drugiej operacji dojdzie do siebie i będzie sprawny. Czy jest jakiś nadzieja.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Wszystko zależy od konkretnego przypadku. Lekarze prowadzący posiadają najlepsza wiedze w tym temacie.