Czy jonizator wody Kangen wspomaga leczenie chorób nowotworowych?

Witam chce zapytac o jonizator wody kangen poniewaz dowiedzialam sie ze jest to wspaniala woda do zdrowego trybu zycia i niezakwasza organizmy narychmiast pomaga przy zwalczaniu wielu chorob mam a rodzinie chora osobe na nowotwora czy ta woda moglaby wspomagac leczenie jonizator kosztuje 4000 euro i nie wiem czy poge liczyc na pomoc bardzo prosze o odpowiedz

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Nie ma wiarygodnych badań, które byłyby przeprowadzone na dużą skalę i dowiodłyby skuteczności jonizatorów wody w leczeniu chorób nowotworowych.