Czy korzystanie z solarium kilka razy w ciągu roku jest szkodliwe dla skóry?

Czy solarium kilka razy w ciągu roku jest bardzo szkodliwe dla skóry?

Witam,
kazda wizyta w solarium jest szkodliwa dla skóry..Czy bardzo?zależy od mocy i jakosci lamp i czasu naswietlania. Jezeli jednak korzysta Pani tylko kilka razy /3-4/ w roku dla poprawy samopoczucia to nie ma się czym martwic-ale sugeruje by czas opalania nie był dłuzszy niz 6minut.