Zapytaj lekarza

1 , 0 1 9 , 4 9 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy lek Priligy leczy przedwczesny wytrysk?

Witam mam takie pytanie czy lek o nazwie Priligy na prawdę pomaga i leczy przedwczesny wytrysk,mozna wyczytac rozne opinie nie ktorzy pisza ze lepiej dziala na przedwczesny wytrysk viagra,czy to prawda?
MĘŻCZYZNA, 24 LAT ponad rok temu

Priligy (dapoxetin) stosuje się w leczeniu wczesnego wytrysku. Efekty leczenia zależą od wielu czynników, nie tylko od leku. Ważne, żeby mieć stałą parterkę i regularne kontakty. Istotna jest także częstotliwość, dobra skuteczność jest przy 6 kontaktach w miesiącu, przy np. czterech jest już trudniejsze leczenie... Wiagra czasami wyrażnie opóźnia wytrysk, ale u mniejszości panów. Leki poprawiające erekcję (np. wiagrę) stosuje się także w kompleksowej terapii wytrysku, gdyż często współistnieje niepełna erekcja. Stosowanie leków na wytrysk (np.Priligy), jeśli nie ma dobrego wzwodu - może wzwód osłabić... Podsumowując, leczenie braku kontroli nad wytryskiem i szybkiej ejakulacji nie jest takie proste, jak to wynika z niektórych opisów w Sieci. Powinno być prowadzone przez specjalistę. Pozdrawiam. JW, www.seksuologia.org.pl

Specjalista psychiatrii i seksuologii z wieloletnim doświadczeniem w tych dziedzinach. Pełnił funkcję Konsultanta Regionalnego Medycyny Seksualnej. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego oraz członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy