Zapytaj lekarza

1 , 0 2 2 , 1 8 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Priligy a przedwczesny wytrysk

Witam mam takie pytanie czy lek o nazwie Priligy naprawdę pomaga i leczy przedwczesny wytrysk? Można wyczytać rożne opinie niektórzy piszą ze lepiej działa na przedwczesny wytrysk viagra, czy to prawda? Mam problem z przedwczesnym wytryskiem już od jakiegoś czasu i chciałem poczytać informacje w internecie i zobaczyłem wiele pozytywnych opinii na temat leku Priligy. Chciałem jednak zasięgnąć fachowej opinii czy Priligy naprawdę pomaga, czy może to jedynie placebo? I jeszcze jedna rzecz. Czy Priligy jest dostępny bez recepty? Albo czy istnieje jakiś zamiennik leku Priligy dostępny bez recepty? Nie chcę jeszcze iść z tym do lekarza, chciałbym jednak poradzić sobie samemu, ponieważ problem jest dla mnie dosyć wstydliwy. Gdzie można kupić Priligy? Czy ten lek faktycznie działa? Będę bardzo wdzięczny za wyjaśnienie moich wątpliwości.
MĘŻCZYZNA, 24 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Priligy (dapoxetin) stosuje się w leczeniu wczesnego wytrysku. Efekty leczenia zależą od wielu czynników, nie tylko od leku. Ważne, żeby mieć stałą parterkę i regularne kontakty. Istotna jest także częstotliwość, dobra skuteczność jest przy 6 kontaktach w miesiącu, przy np. czterech jest już trudniejsze leczenie... Wiagra czasami wyrażnie opóźnia wytrysk, ale u mniejszości panów. Leki poprawiające erekcję (np. wiagrę) stosuje się także w kompleksowej terapii wytrysku, gdyż często współistnieje niepełna erekcja. Stosowanie leków na wytrysk (np.Priligy), jeśli nie ma dobrego wzwodu - może wzwód osłabić... Podsumowując, leczenie braku kontroli nad wytryskiem i szybkiej ejakulacji nie jest takie proste, jak to wynika z niektórych opisów w Sieci. Powinno być prowadzone przez specjalistę. Pozdrawiam. JW, www.seksuologia.org.pl

Specjalista psychiatrii i seksuologii z wieloletnim doświadczeniem w tych dziedzinach. Pełnił funkcję Konsultanta Regionalnego Medycyny Seksualnej. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego oraz członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy