Czy lek ZYLLT może być stosowany stale przy problemach z krążeniem?

Witam! Moje pytanie:czy lek ZYLLT (Klopidogrel) może być stosowany stale przy problemach z krążeniem?Czy stosuje się go tylko okresowo? Dziękuję.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli występują wskazania to lek może być stale stosowany. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego.