Czy mleko może się wyworzyć na sygnał płaczu dziecka?

W jednej z gazet o dzieciach wyczytałam,że jest możliwe,iż mleko z piersi leci naet gdy matka akurat nie karmi,tylko dziecko akurat płacze...że są jakby powiązanize sobą niewidzialną pępowiną...prawda to?a ja,nie karmię już ponad 3 miesiące,jest możliwe że moje mleko znów się wytworzy?miałam go bardzo niewiele i 5tygodni tylko córkę karmiłam...

Lek. Katarzyna Szymczak

Niektore kobiety produkują tyle mleka, że może ono lecieć z piersi nawet w momencie kiedy dziecko nie jest karmione, ale żeby wyciekało w związku z płaczem dziecka to raczej niemożliwe. Co do Pani laktacji to raczej nie ma możliwości na jej odtworzenie.
Pozdrawiam