Czy mogę lecieć z córką samolotem, jeśli ma przepuklinę pępkową?

Witam mam 2 miesieczna corke ktora ma przepuklinę pępkową. Ponoc jest odorowadzalna wiec lekarze nie chca nic z nia robic bo ponoc sama sie wchlonie. Czy moge z corka leciec samolotem? Dodam ze lot jest krotki bo 2h40min

Można spokojnie lecieć. Lot nie ma nic do rzeczy poza tym, że dziecko ma jeszcze niedrożną trąbkę Eustachiusza i będzie odczuwało ból przy wyrównywaniu ciśnienia w samolocie. Lepiej latać z trochę starszymi dziećmi …. mimo, że jest za darmo dla tych maluchów.