Czy mogę poprosić lekarza o farmakologiczne środki na powiększenie penisa?

Witam. Mój problem dotyczy wielkości mojego penisa. Nie jest on ani mały, ani duży, normalne prącie tak twierdzi moja partnerka. Lecz potrzeba posiadania większego penisa powoduje psychiczny dyskomfort, w którym tkwię od dawna. Do jakiego lekarza powinienem się udać? I czy ma to jakiś sens? Czy są leki, które pomogą mi pozbyć się psychicznego dyskomfortu? Jakich efektów mogę się spodziewać?
ponad rok temu

Witam serdecznie!

Niestety nie ma na rynku przebadanych klinicznie leków wpływających na powiększenie penisa. Preparaty sprzedawane w internecie są często niebezpieczne i zdecydowanie odradzam stosowanie takowych.

Z tego co Pan opisuje wygląda jednak, że problem jest jedynie w Pana głowie. Dlatego też niezbędna jest wizyta u seksuologa lub psychologa. Niestety leczenie farmakologiczne w Pana przypadku raczej nie będzie zastosowane. Wydaje się, że jedyną metodą walki z Pana problemem pozostanie psychoterapia.

Pozdrawiam