Czy mogę stosować lek Pirolam w okolice skóry brwi?

Dzień dobry, chciałabym zapytać o możliwość stosowania leku Pirolam w okolice skóry brwi w postaci zawiesiny. Od pewnego czasu choruję na łojotokowe zapalenie skóry brwi, do tej pory stosowałam postać szamponu. Producent zawarł informację w ulotce - "nie stosować w grzybiczych zakażeniach oczu ani na skórę w okolicy oczu", sugeruje, że może powodować podrażnienie spojówki oka. Czy jeśli jednak lek nakładany byłby ostrożnie, np. patyczkiem kosmetycznym, mógłby on być bezpiecznie stosowany? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie stosować się do zaleceń producenta i zaleceń lekarza prowadzącego leczenie.