PLOMB-R a przyklejenie części zęba

Witam serdecznie. Mam takie pytanie, odłamała mi się część wewnętrzna górne"6" jakaś 1/4 zęba (nadal znajduje się w dziąśle) , który kiedyś był leczony kanałowy. Czy mogę tą część zęba przykleić preparatem PLOMB-R do momentu powrotu do kraju czyli na sześć tygodni. Ewentualnie co mam z tym fantem zrobić? Niestety, mam problem z udaniem się do dentysty w miejscu, w którym aktualnie jestem. Kosztuje to bardzo dużo, poza tym jest na ten moment spory problem z dostępnością - generalnie bardzo przydałoby mi się rozwiązanie, które umożliwi zaczekanie z wizytą u dentysty. Czy zastosowanie preparatu PLOMB-R może być takim rozwiązaniem? Czy istnieje szansa, że dzięki niemu ząb dalej się nie ukruszy i jakoś przetrzymam z nim do czasu powrotu do kraju? To naprawdę awaryjna sytuacja... Bardzo proszę o pomoc i poradę co mam robić. Pozdrawiam.

Witam serdecznie,
Nie polecam stosowania tego typu preparatów, ponieważ może się wdać w takie nieszczelne miejsce próchnica i/lub zakażenie. Jeśli jest taka możliwość, to należy udać się na wyjeździe do stomatologa w celu zabezpieczenia zęba.
Jeśli nie ma takiej możliwości, można to spróbować skleić tym preparatem i od razu po powrocie podejść na wizytę do stomatologa.