Czy mój wynik biocenozy pochwy jest prawidłowy?

Witam. Jestem w 29 tyg ciąży i odebrałam wynik z biocenozy pochwy. Leukocyty liczne, komórki nablonkowe pojedyncze, pałeczki kwasu mlekowego nieliczne, ziarenkowce gram nieliczne, pałeczki gram - nieliczne czy to jest wynik nieprawidłowy?

Witaminy w ciąży

Lek. Tomasz Budlewski

liczne leukocyty mogą świadczyć o infekcji . konieczna wizyta u lekarza ginekologa.

Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.